Originální obaly na láhve 


Inspirací pro vyšívaný designový obal na láhev byla moje kamarádka, která pije pouze vodu ze skla. Původně jsem hledala v obchodech vhodnou láhev, kterou bych jí koupila jako dárek, ale pak mě napadlo, že bych mohla vytvořit něco originálního sama.

Využila jsem recyklovatelnou láhev, kterou jsme měli doma, a vytvořila z ní dárek. Výhodou této láhve je, že se může neustále umývat a používat opakovaně, což šetří životní prostředí.

Obal je ušitý ze softshellu, který je odolný proti nárazům. Ouško je dostatečně dlouhé, takže se láhev může nosit jak v ruce, tak i na zápěstí.

Výšivka je speciálně navržena pro tento obal a je vyšívána kvalitními nitěmi, které se netrhají a barvy zůstávají stále pěkné i po několika praních.

Obal lze prát v pračce na 40 °C, což usnadňuje jeho údržbu.

NA KŘÍDLECH VÁŽKY

Skleněná recyklovatelná láhev ULL s originálním designovým vyšíváním navrženým speciálně pro tento účel vybízí k vlastní kreativitě. . Ekologická láhev z tvrzeného skla - můžete ji opakovaně mýt a používat. . Pouzdro odolné proti nárazu - osobně vyzkoušeno, i když mi spadla, nerozbila se. . Ouško vyrobené z kůže - kůže pochází ze zbytků, které již nebyly vhodné k dalšímu použití. . Láhev v tomto pouzdře se velmi dobře nosí v ruce nebo na zápěstí, ouško je dostatečně dlouhé. . Vyšívání na pouzdře je originální a limitované edice, protože je plánuji měnit i za jiné vzory. . Cedulka s vyraženým ULL je mosazná, praním změní barvu, ale nebojte se, je to přirozený jev kovu. . Cedulka po vyprání nešpiní, získá punc originality. Barva: Bílá Materiál: Softshell zimní - 100% polyester + TPU, kůže, kvalitní vyšívací nitě Madeira, sklo, mosaz Výška: 225 mm Průměr: 80 mm Objem: 700 ml Při zakoupení obdržíte dárek! Jedná se o nerezové zlaté brčko, které si oblíbí především vaše děti. Pití z láhve pro ně bude zábava.

950,00 Kč

STROMOVÉ ZLATO

Skleněná recyklovatelná láhev ULL s originálním designovým vyšíváním navrženým speciálně pro tento účel vybízí k vlastní kreativitě. . Ekologická láhev z tvrzeného skla - můžete ji opakovaně mýt a používat. . Pouzdro odolné proti nárazu - osobně vyzkoušeno, i když mi spadla, nerozbila se. . Ouško vyrobené z kůže - kůže pochází ze zbytků, které již nebyly vhodné pro další použití. . Láhev v tomto pouzdře se velmi dobře nosí v ruce nebo na zápěstí, ouško je dostatečně dlouhé. . Vyšívání na pouzdře je originální a limitované edice, protože je plánuji měnit i za jiné vzory. . Cedulka s vyraženým ULL je mosazná, praním změní barvu, ale nebojte se, je to přirozený jev kovu. . Cedulka po vyprání nešpiní, získá punc originality. Barva: Bílá Materiál: Softshell zimní - 100% polyester + TPU, kůže, kvalitní vyšívací nitě Madeira, sklo, mosaz Výška: 225 mm Průměr: 80 mm Objem: 700 ml Při zakoupení obdržíte dárek! Jedná se o nerezové zlaté brčko, které si oblíbí především vaše děti. Pití z láhve pro ně bude zábava.

950,00 Kč